![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047
*
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
5255 Takarmatur
6 st ljusarmar med glaskupor, 1930-tal. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:22
-
6315 Takarmatur
Achille Castiglioni, Italien, vitt glas. Höjd: 24 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:52
-
6056 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, "Bu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:58
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
6054 Takarmatur
Claesson Bringzen, Bredaryd, "Hatten", metall. Dia..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:06
-
5293 Takarmatur
Jugend, Koppar med alabasterskärm. Diameter: 49 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:27
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
5255 Takarmatur
6 st ljusarmar med glaskupor, 1930-tal. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:22 -
6315 Takarmatur
Achille Castiglioni, Italien, vitt glas. Höjd: 24 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:52 -
6056 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, "Bu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:58
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
6054 Takarmatur
Claesson Bringzen, Bredaryd, "Hatten", metall. Dia..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:06 -
5293 Takarmatur
Jugend, Koppar med alabasterskärm. Diameter: 49 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:27